КОІПОПК

Вер 25 2017

Print this Запис

22 вересня 2017 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

22 вересня 2017 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

У заході взяли участь: Міністр освіти і науки України Лілія Гріневич, заступник Міністра Павло Хобзей, представники Міністерства, науково-педагогічні працівники, спеціалісти обласних департаментів (управлінь) освіти і науки, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів України.

Лілія Гриневич привітала працівників дошкільних навчальних закладів із Всеукраїнським Днем дошкілля, подякувала педагогам за їх відданість своїй справі та любов до вихованців, зазначила, що праця педагогів дошкільного закладу – одна із важливих на шляху становлення особистості дитини.

Під час урочистої частини  кращих представників освітньої галузі було нагороджено переможців Всеукраїнських фестивалів, що проводилися у 2017 році:

за участь у Всеукраїнському фестивалі-огляді кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів/ навчально-виховних комплексів «Джерело батьківських знань» нагороджено Дворнік Тетяну Анатоліївну, методиста з питань дошкільної освіти науково-методичного центру управління освіти Васильківської міської ради;

за участь у Всеукраїнському огляді  педагогічних інновацій у дошкільній освіті нагороджено Томенко Любов Миколаївну, завідувача Комунального закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №10 «Любавонька» м. Переяслава-Хмельницького.

Подяку від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти отримала Ківшар Любов Іванівна, головний спеціаліст департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Під час заходу для педагогів було організовано різноманітні майстер-класи, працювала виставка-ярмарок дидактичних посібників, освітянських фахових видань.

На урочистому концерті, присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля, з професійним святом педагогів привітали дитячі творчі колективи.