КОІПОПК

Лют 24 2017

Print this Запис

23 лютого 2017 року відбувся семінар-практикум для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи

23 лютого 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відділом спеціальної педагогіки для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи було проведено друге засідання постійно діючого семінару-практикуму з теми «Професійна компетентність учителя як передумова розвитку особистості учня».

У заході взяли участь 14 осіб.

Учасники семінару познайомилися з використання інструментів пошукових систем та формування запитів для роботи з навчальними порталами і електронними каталогами бібліотек, музеїв, книговидавництв в рамках навчальних завдань з різних предметів.

Борбіт А. В., завідувач відділу дистанційного навчання,  презентувала досвід роботи академії з питань формування інформаційно-навчального середовища. На практичній частині даного заняття учасникам семінару було запропоновано створити інтерактивні вправи засобами сервісів мережі Інтернет.

У межах семінару для заступників директорів інтернатних закладів Маковкіна Н. О., методист спеціальної педагогіки КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», провела робочу нараду, на якій було розглянуто нові нормативні документи, що регламентують діяльність закладу, наповнення та оновлення матеріалів веб-сайтів інтернатних закладів області, організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017/2018 навчальному році та  надала індивідуальні консультації.

 

Учасники семінару обговорили і прийняли такі рекомендації:

  1. Продовжувати роботу постійно діючого семінару-практикуму для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи з питань розвитку професійної компетентності вчителя «Професійна компетентність учителя як передумова творчого розвитку особистості учня».
  2. Активізувати роботу методичних кабінетів інтернатних закладів із розвитку професійних компетентностей учителя в міжатестаційний період.
  3. Оптимізувати процес надання науково-методичних послуг педагогічним працівникам використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології і створення віртуальних методичних кабінетів.
  4. Розробити систему мотивації педагогічних працівників інтернатних закладів до участі у фахових і професійних конкурсах.
  5. Узагальнити інноваційний педагогічний досвід за вищезазначеною тематикою з метою презентування на обласній педагогічній виставці «Освіта Київщини».