КОІПОПК

Тра 23 2017

Print this Запис

23 травня 2017 року відбувся обласний семінар-практикум «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області»

23 травня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти” відбувся обласний семінар-практикум «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області» для вчителів англійської мови, які координуватимуть роботу літніх мовних таборів у районах та містах. Захід був проведений із метою забезпечення організації змістового дозвілля учнів та молоді під час літнього відпочинку, визначення напрямів та розробки програм, планів проведення занять літніх мовних таборів, надання методичної  допомоги та  інформаційно-роз′яснювального супроводу щодо застосування ефективних методів проектної діяльності та форм роботи під час проведення літніх  мовних таборів. Кількість учасників  ̶  80.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Наталія Миколаївна Бендерець, проректор КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, яка повідомила про головне завдання та мету заходу.

Семінар-практикум проведено за участі  компанії «Dinternal-Books («Британські  книги»)», ексклюзивним представником видавництва  «Pearson» в Україні. До проведення практичної частини були залучені провідні спеціалісти з  методики викладання  англійської мови методично-освітнього центру «Дінтернал-книга», які провели майстер-клас з теми: «Використання проектної методики  як засобу ефективного розвитку комунікативної компетенції учнів», а також презентували навчальні ресурси для проведення занять у  літніх мовних таборах. Друга частина семінару була присвячена формам та методиці роботи в літніх мовних таборах. Досвідом роботи поділилась  Катерина Шевченко, учитель англійської мови  Ксаверівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Васильківського району.

У процесі навчання педагогам були представлені сучасні методичні ресурси для роботи зі школярами у літніх мовних таборах. У своїх районах та містах учасники семінару-практикуму організовуватимуть  за каскадним принципом майстер-класи, тренінги, круглі столи для поширення  матеріалів тренінгу серед учителів англійської мови, які працюватимуть у літніх мовних таборах.

Працівники відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм надали консультативну та методичну допомогу методистам, які координують роботу вчителів іноземних мов, та вчителям англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів щодо організації діяльності літніх мовних таборів.