КОІПОПК

Жов 27 2017

Print this Запис

24-25 жовтня відбувся Всеукраїнський  семінар  для краєзнавців та молодіжних активістів «Пам’ять в ім’я майбуття»

24-25 жовтня у конференц-залі City Park Hotel – Bila Tserkva відбувся Всеукраїнський  семінар  для краєзнавців та молодіжних активістів «Пам’ять в ім’я майбуття» за сприяння відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту України, Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору HREC in Ukraine та партнерів Київської державної обласної адміністрації, Білоцерківського обласного краєзнавчого музею, НАН України Інституту історії України. У заході взяли участь  вчителі, краєзнавці,науковці з усіх куточків України. Білоцерківщину мала за честь представити, методист відділу педагогічних інновацій та розвитку закладів освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Ю.М  Гребеніченко.

Серед експертів та науковців,які керували роботою семінару були: керівник Відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України – Микола Ляхович, провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директорка Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), докторка історичних наук Людмила Гриневич та спеціальні гості з Канади: Валентина Курилів директорка освітнього напряму Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (НREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету та її чоловік Ігор Курилів, який очолював організацію «Молодь українського національного об’єднання» в Канаді  та науковці з ВНЗ України.

Дводенні навчання та обмін знаннями дозволили глибше пізнати причини та наслідки старашної трагедії винищення українців, як носіїв національної ідентичності. З метою виховання в учнівської молоді країни, патріотизму, шанобливого ставлення до пам’яток національних подій, пошуку нових фактів історії, український вчитель повинен сприяти проведенню краєзнавчо-пошукової роботи, організації виховних заходів, спрямованих на поглиблення знань кожного громадянина сучасного суспільства через пам’ять в ім’я майбуття. Гребеніченко Ю.М. в подальшому буде здійснювати координацію втілення програми освітнього центру вивчення Голодомору HREC in Ukraine на регіональному рівні.