КОІПОПК

Бер 27 2017

Print this Запис

24 березня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів

24 березня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Упровадження інноваційних технологій навчання і виховання у практику роботи дошкільних навчальних закладів» (для вихователів ДНЗ). Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з упровадження сучасних інноваційних технологій.

Слухачі висловили подяку науково-педагогічним працівникам академії за комфортні умови проходження навчання, високий рівень проведення актуальних і змістовних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.

У ході проведення курсів слухачі мали можливість ознайомитися з досвідом упровадження інноваційних технологій у практику роботи дошкільних навчальних закладах м. Білої Церкви, переглянути цікаві форми роботи з дітьми, взяти участь у майстер-класах, поділитися власним досвідом роботи.

На базі дошкільного навчального закладу №19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради відбулася презентація парціальної програми для дітей дошкільного віку «Мудрі шахи». Ольга Іванівна Духновська, завідувач дошкільного навчального закладу, ознайомила слухачів із програмно-методичним забезпеченням роботи гуртка «Мудрі шахи». Цікавість та захоплення у слухачів викликав майстер-клас за змістом програми, який провела О.І.Духновська, та заняття з дітьми старшого дошкільного віку.

Валентина Володимирівна Самаріна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу №31 «Незабудка» Білоцерківської міської ради, ознайомила слухачів з особливостями упровадження технології саморозвитку М.Монтессорі в освітній процес дошкільного навчального закладу. Слухачі переглянули цікаві форми роботи з дітьми за методикою М.Монтессорі.