КОІПОПК

Кві 26 2018

Print this Запис

24 квітня 2018 року відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії вчителів географії, природознавства, викладачів курсу «Освіта для сталого розвитку»

24 квітня 2018 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії (керівник Мартинюк Тетяна Сергіївна, заступник директора з НВР, учитель-методист, кандидат педагогічних наук) з теми «Методика реалізації діяльнісного підходу в процесі навчання географії та природознавства» для вчителів географії, природознавства, викладачів курсу «Освіта для сталого розвитку».

У заході взяли участь: Совенко Валерій Володимирович (координатор роботи педстудії), завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Гайдаєнко Олена Анатоліївна, методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, педагоги Київської області всього 49 осіб.

Ще до початку заняття педагоги спілкувалися в тісному колі як справжні друзі. На першому етапі засідання були проведені інтерактивні вправи «Спільне й відмінне» та «Підтримка», під час яких учасники активно їх відпроцьовували та висловлювали свої пропозиції щодо використання таких прийомів в освітньому процесі.

У ході заняття учасники обговорили нагальні питання, що турбують сучасну педагогічну спільноту. У своїх виступах Совенко В.В. та Мартинюк Т.С. звернули увагу на вимірювання компетентностей учнів під час проведення ДПА та ЗНО, вибір підручників для 10 класу, підготовку вчителів до викладання інтегрованого курсу природознавства в старшій школі. Також колегам було презентовано спільний педагогічний продукт: методичний посібник «Застосування діяльнісного підходу в процесі перевірки географічних компетентностей на заняттях географії за новою програмою». Колеги з цікавістю ознайомилися з матеріалами посібника.

Практична частина заняття пройшла у вигляді методичної кав’ярні, під час якої вчителі успішно захистили індивідуальні проекти із впровадження діяльнісного підходу в процес навчання географії та природознавства у своїх  загальноосвітніх навчальних закладах. По завершенню обговорення учасники отримали сертифікати, що засвідчують їхню участь в обласній педагогічній студії.

В цілому на занятті панувала тепла та дружня атмосфера, педагоги з  радістю обмінювалися досвідом, ставили завдання на майбутнє, із захватом реагували на результати їхньої спільної роботи. Учасники обласної педагогічної студії висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні педагогічної студії керівнику Мартинюк Т.С. та координатору обласної педстудії  Совенку В.В.