КОІПОПК

Січ 26 2017

Print this Запис

24 січня 2017 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся круглий стіл «Нова українська школа: компетентнісне навчання і педагогіка партнерства»

24 січня 2017 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся круглий стіл «Нова  українська школа: компетентнісне навчання і педагогіка партнерства». У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники академії. З презентацією організаційно-педагогічних засад педагогіки партнерства виступив ректор академії Осадчий І.Г. Про упровадження компетентнісного навчання та розроблення нових стандартів загальної середньої освіти доповіла методист академії Бобкова О.С.

Відбулася досить гостра, але предметна дискусія з питань концептуальних засад  реформування середньої школи «Нова українська школа».

Наступним етапом діяльності академії буде формування авторських колективів та розроблення різноманітних методичних матеріалів, рекомендацій і посібників для вчителів системи загальної середньої освіти до початку 2017-2018 навчального року.