КОІПОПК

Січ 25 2017

Print this Запис

24 січня 2017 року відбулося планове заняття для вчителів трудового навчання опорних навчальних закладів

24 січня 2017 року відбулося планове заняття для вчителів трудового навчання опорних навчальних закладів, у ході якого відбулися окремі майстер-класи для вчителів технічних й обслуговуючих видів праці.

Для вчителів обслуговуючих видів праця заняття з теми «Особливості виготовлення народної ляльки» проходило на базі Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Рокитнянської районної державної адміністрації. На початку заняття з привітальним словом до учасників звернувся директор школи Литвиненко Олександр Іванович, а безпосередньо  майстер-клас підготувала та провела вчитель обслуговуючої праці даного навчального закладу Танцюра Надія  Іванівна. Під час роботи вчителі опанували виготовлення авторської сувенірної ляльки в народному стилі.

Заняття для вчителів технічних видів праці з тем «Виготовлення виробів технікою лозоплетіння» та «Виготовлення похідної пічки для воїнів АТО» відбулося на базі Синявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнянської районної державної адміністрації. Привітальне слово до вчителів мали Шаравара Василь Борисович,  методист відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації,   та Мельник Петро Васильович, директор Синявської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майстер-класи підготували та провели Жиденко Микола Васильович, вчитель технічної праці цього ж навчального закладу, і Тарасюк Сергій Іванович, вчитель технічної праці Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Для вчителів, учасників майстер-класів, у навчальних закладах були розгорнуті виставки виробів декоративно-вжиткового мистецтва, виготовлені руками учнів та вчителів даних навчальних закладів.

Відділ методики викладання трудового навчання й технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» щиро вдячний начальнику відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації Діренку Сергію Васильовичу, завідуючій методичним кабінетом відділу освіти Довженко Юлії Іванівні й методисту Шараварі Василю Борисовичу, а також директорам Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Литвиненку Олександру Івановичу, і Синявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мельнику Петру Васильовичу та їх колективам за сприяння та надану допомогу в організації даного заходу.