КОІПОПК

Січ 26 2017

Print this Запис

24 січня 2017 року відбувся семінар-практикум «Науково-методичний супровід підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури на районному/міському рівні»

24 січня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  відбувся семінар-практикум «Науково-методичний супровід підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури на районному/міському рівні» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури.

У роботі семінару взяли участь Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент, і Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Під час семінару розглядалися такі питання:

  • напрями діяльності регіональної науково-методичної системи з питань підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури;
  • професійні об’єднання: клуби творчих вчителів, фахові майстер-класи, педагогічні студії та школи ППД;
  • використання Інтернет-ресурсу у науково-методичній діяльності районних, міських методичних служб;
  • фахові конкурси – один із дійових засобів розвитку професійної компетентності та популяризації педагогічних здобутків вчителів фізичної культури;
  • аналіз готовності учителів фізичної культури до упровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладах;

Власний досвід використання Інтернет-ресурсу у навчально-виховному процесі із  фізичної культури висвітлив Ковальський Володимир Володимирович, методист методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради

 

У ході семінару було вироблено рекомендації:

 

1. У планах роботи районних, міських фахових методичних об’єднань використовувати ефективні форми роботи з підвищення професійної компетентності вчителів фізичної культури.
  Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури.

Постійно

2. З метою створення банку досвіду організації методичної роботи з вчителями фізичної культури надати на електронну адресу viktоr-64@ukr.net план роботи регіонального фахового методичного об’єднання на 2016/2017 навчальний рік.
  Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури

До 1 лютого 2017 року

3. Створити Інтернет-ресурс районного, міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури та систематично його наповнювати.
  Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури

Квітень-травень 2017 року

4. Активізувати упровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів області.
  Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури

Постійно

5.  Подати до відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни на паперових і цифрових носіях матеріали переможців І (районного, міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у 2016/2017 навчальному році.
  Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури.

До 7 лютого 2017 року