КОІПОПК

Січ 25 2019

Print this Запис

24 січня 2019 року  відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми  «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти»

24 січня 2019 року  на базі  дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Зернятко» Димерської селищної ради Вишгородського району відбулося друге заняття обласного майстер-класу Башлик Наталії Андріївни, завідувача, та Басюк Наталії Михайлівни, вихователя-методиста, з теми  «Упровадження освітньої технології «Радість розвитку» у закладі дошкільної освіти».

У роботі майстер-класу взяли участь 36 педагогів області.

Учасників заходу привітали Леонід Григорович Кучерявий, голова Димерської селищної ради, та Антоніна Михайлівна Павлюк, методист з питань дошкільної освіти районного мето
дичного кабінету відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації.

Основна ідея заняття – вибір оптимальних форм та методів взаємодії педагога з дітьми на репродуктивному етапі проектування. Учасники майстер-класу переглянули інтегровані заняття в групах дітей старшого дошкільного віку: «Туристична агенція «Подорожуємо сучасною Україною» (вихователь Людмила Григорівна Єрига) та «Вулицями міста майстрів» (вихователь Олена Миколаївна Коростошивець). Під час обговорення занять учасники майстер-класу відзначили високий рівень професіоналізму вихователів закладу, їх уміння активізувати прагнення дітей до самостійного пошуку за допомогою спеціальних схем, символів, моделей; використовувати нестандартні завдання і проблемні ситуації, які спонукали дітей до застосовування отриманих знань та вмінь у різних видах діяльності.

З особливим інтересом слухачів презентували власні розробки мотиваційного етапу проектування, поділилися думками щодо доцільності використання активних форм та методів роботи з дітьми.

Обговоривши результати роботи майстер-класу, педагоги області щиро подякували Наталії Андріївні Башлик та Наталії Михайлівні Басюк за високий рівень організації заходу, можливість ознайомитися з родзинками досвіду, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти. Слова подяки прозвучали також на адресу Леоніда Григоровича Кучерявого та Антоніни Михайлівни Павлюк, які опікуються питаннями дошкільної освіти, сприяють створенню комфортних умов для організації освітнього процесу у закладі дошкільної освіти.

 

Усі фото заходу