КОІПОПК

Кві 26 2017

Print this Запис

25 квітня 2017 року проведено третє заняття ООЗО НВК «Берізка» м. Бучі з проблеми «Упровадження інклюзивного навчання в дошкільні навчальні заклади та загальноосвітні школи І ступеня»

25 квітня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради проведено семінар-практикум «Організація інклюзивного навчання у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах» для педагогічних працівників, які співпрацюють із обласним опорним закладом освіти з проблеми «Упровадження інклюзивного навчання в дошкільні навчальні заклади та загальноосвітні школи І ступеня». Учасниками семінару були 32 осіби.

Роботу засідання відкрила Драчевська Людмила Миколаївна, директор НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка», керівник ООЗО. Вона ознайомила слухачів з метою, завданнями семінару-практикуму.

У роботі семінару взяли участь:

Драчевська Людмила Миколаївна, директор НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»;

Макаренко Надія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»;

Руда Марина Сергіївна, практичний психолог НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»;

Драгусевич Олександра Володимирівна, вихователь-методист НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка».

У ході роботи семінару обговорювалися такі питання:

  • інклюзивна освіта: від основ до практики (інклюзивна освіта – повноцінне навчання для всіх; перегляд відеоролика «Надія є» з Ніком Вуйчичем);
  • індивідуальна програма розвитку (ІПР): створення та реалізація;
  • діяльність спрямована на співпрацю, партнерство для успішного досягнення результатів (Вправа «Командна робота – запорука устіху»).

Семінар завершився проведенням підсумків.

 

Татаринцев О.В., завідувач відділу спеціальної педагогіки
КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”