КОІПОПК

Вер 26 2017

Print this Запис

25 вересня відбулася презентація історично-краєзнавчих досліджень Володимира Степановича Перерви

25 вересня 2017 р. у Рокитнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 в рамках підготовки до 95-літнього ювілею Рокитнянського району та з нагоди дня вчителя відбулася презентація історично-краєзнавчих досліджень кандидата історичних наук, Почесного краєзнавця України Володимира Степановича Перерви. У доробку автора вісім досліджень з історії духовності та освіти окремих населених пунктів району. Книга В. Перерви, присвячена Рокитному, цього року витримала вже третє видання загальним тиражем близько 2000 примірників, з яких понад половину було роздано безкоштовно.

Тож не дивно, що роботи автори відомі у райцентрі і тому на запрошення директора Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Прозора Петра Яковича (історика за фахом) В. Перерва презентував свій науковий доробок, присвячений Рокитнянському краю та Київщині загалом. На зустрічі були присутні десятки вчителів трьох навчальних закладів Рокитного та учні ЗОШ № 1.

Автор подарував шкільній бібліотеці перший том своєї узагальнюючої праці «Церковні школи в Україні кінця XVIII – початку ХХ ст.».

Зустріч пройшла в невимушеній і теплій атмосфері, вчителі з інтересом гортали нові краєзнавчі видання.