КОІПОПК

Жов 30 2017

Print this Запис

26-27 жовтня 2017 року в академії відбувся навчальний семінар з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»

26-27 жовтня 2017 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся навчальний семінар з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасниками заходу були 48 осіб.

У семінарі взяли участь:

  • Осадчий І.Г., ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
  • Бачинська Є.М., проректор академії;
  • Ткаченко Л.П., завідувач відділу початкової освіти академії;
  • Ткаченко А.О., Романюк О.В., методисти відділу початкової освіти академії.

У ході роботи учасники семінару ознайомились з основними засадами Концепції Нової української школи, проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та навчально-методичним забезпеченням інтнгрованого курсу «Я досліджую світ». Крім того, вчителі початкових класів вчилися складати модельну навчальну програму, розглянули основні ідеї інтегрованого підходу до організації навчально-виховного процесу, розвивали навички планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів, ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину.

Після завершення роботи ректор академії Осадчий І.Г. привітав учасників навчального семінару із успішним закінченням навчання та вручив сертифікати.

Вчителі висловили подяку тренерам та організаторам заходу.