КОІПОПК

Кві 27 2017

Print this Запис

26 квітня відбулося заключне заняття майстер-класу учителя-методиста Компанієць Галини Володимирівни «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії»

26 квітня на базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації відбулося  заключне заняття майстер-класу учителя-методиста Компанієць Галини Володимирівни «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії» для вчителів географії Київської області.

У роботі заняття взяли участь Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Бабенко Антоніна Степанівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, адміністрація закладу.

На початку зустрічі слухачі відвідали Білоцерківську дослідно-селекційну станцію, де зустрілися з доктором сільськогосподарських наук Бурденюк-Тарасевич Л.А. Вона ознайомила вчителів з історією створення станції,  особливостями селекції зернових культур, значенням цієї роботи для подальшого розвитку сільського господарства в Україні.

Теоретична і практична частини були спрямовані на розкриття теми заняття «Використання рольових ігор, проектів на уроках географії та в позаурочній час». В рамках теоретичного блоку слухачі переглянули презентацію «Метод проектів як один із шляхів формування ключових компетентностей школярів при вивченні географії». Практична частина дала можливість побачити запровадження проектів в класно-урочній системі навчання. Вчителі відвідали урок в 10 класі з теми «Значення сільського господарства. Аграрні  відносини» з презентацією проекту «Чи зможе Земля прогодувати  своїх мешканців?». Також слухачі ознайомились із методикою створення географічних квестів. Практична частина цього питання передбачала участь слухачів у квестах «Куди треба поїхати, щоб побачити таке…», «Галопом по країнах».

В рамках творчого звіту учасники заходу обмінялися досвідом використання ігрових технологій в навчально-виховному процесі.

Підсумки роботи підвів Совенко Валерій Володимиович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства. За результатами роботи майстер-класу в 2016/2017 навчальному році планується узагальнити методичні матеріали учасників заходу і підготувати їх до видання й представлення на науково-методичну раду КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Педагоги області висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення занять майстер-класу  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації (начальник – Кравченко Оксана Павлівна), педагогічним працівникам Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації (директор – Борзенко Ірина Юріївна) та особисто керівнику майстер-класу учителю-методисту Компанієць Галині Володимирівні.

По завершенню заняття слухачам було вручено сертифікати про проходження навчання за програмою обласного майстер-класу «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії».