КОІПОПК

Лис 27 2015

Print this Запис

26 листопада 2015 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відзначали День подяки

26 листопада 2015 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відзначали одне з найпопулярніших американських свят – ДЕНЬ ПОДЯКИ.

image(9) image (2)

image(11

Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні, разом із учасниками Speaking Club та відділом міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», відзначили День подяки за американськими традиціями. «День подяки – моє улюблене свято, і багато хто з американців, ймовірно, сказали б те саме. Я люблю те, що цей день зосереджений на родині і можна бути вдячними за наші благословення у житті, і те, що це свято не стало комерційним, як деякі інші свята», – розповідає Нетелі Ханлет.

Є різні історії про походження цього свята і про те, що відбулося на “перший” День подяки. Існує загальна думка, що традиція відзначати День подяки пішла від свята врожаю 1621 року,  влаштованого англійськими колоністами ( пілігримами) Плімута разом із індіанцями племені Вампаноаг. Президент Авраам Лінкольн оголосив День подяки національним святом у 1863 році, під час американської громадянської війни. Відзначення свята остаточно закріпилося на четвертий четвер листопада у 1942 році, під час президентства Франкліна Рузвельта.

На святковому столі були усі традиційні американські страви: запечена індичка, кукурудзяний хліб та два види гарбузового пирога!

image(2) image(7)

 День подяки – це не тільки свято наприкінці листопада та індичка, це певний відрізок часу, щоб подумати про найбільше щастя нашого життя –  родину і друзів, які люблять нас, а також усвідомлення того, що ми народжені жити у  часи, коли ми вільні, що у нас є їжа і дах над головою. Свято, прийняте американцями, відзначає універсальні поняття, які поділяють народи в усьому світі: добру треба віддавати шану і робити це з хорошими людьми!

image(3) image(6) image(4) image (3)