КОІПОПК

Сер 26 2015

Print this Запис

26 серпня 2015 року проведено семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Інтеграція мовленнєвих умінь учнів на занятті англійської мови»

26 серпня 2015 року відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР  «Академія неперервної освіти» провів семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Інтеграція мовленнєвих умінь учнів на занятті англійської мови».

Семінар-практикум проходив на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради. Захід був присвячений різноманітним вправам, що сприяють формуванню інтегрованих навичок у процесі вивчення англійської мови, а саме:

  • реалізація комунікативного підходу під час вивчення англійської мови у середній та старшій школі;
  • особливості роботи з автентичним текстом для читання, враховуючи усі види навчання читання (skimming, scanning, intensive reading, extensive reading);
  • розвиток навичок аудіювання, говоріння, читання та письма у процесі роботи з текстом для читання на уроці англійської мови;
  • використання наочності та пісенного матеріалу як ефективного засобу створення комунікативної мотивації.

Семінар-практикум проходив за участю міжнародного тренера британського видавництва «MM Publications» Костаса Пексоса та компанії «Лінгвіст». У заході взяли участь 96 вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів області. Учасники семінару отримали навчально-методичні комплекси видавництва (три підручники) та сертифікати про участь у семінарі.

45645324 111

41524 456456