КОІПОПК

Січ 27 2017

Print this Запис

26 січня 2017 року було проведено навчальний тренінг для вчителів географії опорних навчальних закладів із теми: «Формування практичних компетентностей учнів у процесі вивчення географії»

У процесі проведення заняття було розглянуто такі питання:

  • Концепція нової української школи.
  • Формування поняття «ресурсозабезпеченість» у контексті модернізації шкільної географічної освіти.
  • Формування географічних компетентностей учнів засобами інформаційних технологій.
  • Формування практичних компетентностей учнів на уроках географії через використання картографічного матеріалу та розв’язування задач.

У роботі тренінгу взяли участь:

Довгань Андрій Іванович, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат географічних наук, доцент;

Часнікова Олена Володимирівна, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат педагогічних наук;

Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства;

Гудима Володимир Миколайович, методист відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства, а також 19 учителів географії опорних навчальних закладів.

У ході проведення навчального тренінгу вчителі географії опорних навчальних закладів опрацювали Концепцію нової української школи, ознайомились із сучасними підходами та технологіями щодо організації навчально-виховного процесу з метою формування практичних компетентностей учнів у процесі вивчення географії.

З учителями було проведено практичне заняття з методики формування географічних компетентностей учнів засобами інформаційних технологій.