КОІПОПК

Кві 28 2017

Print this Запис

27 квітня 2017 року відбувся семінар-практикум «Професійна компетентність учителя як передумова розвитку особистості учня» для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи

27 квітня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відділом спеціальної педагогіки було проведено третє заняття «Хмарні технології як засіб розбудови інноваційного закладу» постійно діючого семінару-практикуму з теми «Професійна компетентність учителя як передумова розвитку особистості учня» для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи.

У заході взяли участь 15 осіб.

Учасники семінару познайомилися з основними правила оформлення сайту, його наповненням, особливостями та деталями його функціонування. Розглянули можливості використання хмарних технологій, а саме: створення електронної газети, електронних презентацій (презіскрайбінг), свого акаунта. Стали активними учасниками блогерської системи (Жихарєва Т.  В., вчитель інформатики комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»).

По завершенню семінару для учасників проведено робочу нараду, на якій було підведено підсумки методичної роботи інтернатних закладів у 2016/2017 навчальному році та визначено пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік, звернувши увагу на готовність педагогічних колективів до інноваційних змін та розвитоку освітнього простору області (Маковкіна Н. О., методист спеціальної педагогіки Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»), проведено індивідуальні консультації.