КОІПОПК

Тра 04 2017

Print this Запис

27 квітня 2017 року відбулось заключне заняття педагогічної студії з проблеми духовно-морального виховання школярів у процесі вивчення курсу «Біблійна історія та християнська етика»

27 квітня 2017 року на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Дашенка відбулось заключне заняття педагогічної студії Мартиненко Людмили Андріївни та Ковровського Ігоря Григоровича з теми «Духовно-моральне виховання школярів та формування загальнолюдських цінностей у процесі вивчення курсу «Біблійна історія та християнська етика» для вчителів початкового навчання та християнської етики».

Робота студії розпочалась святковою композицією «Великоднє диво» та виставою «Нові пригоди Буратіно» у виконанні шкільної театральної студії. Директор школи Горбач Ірина Володимирівна ознайомила з особливостями організації виховної роботи з духовно-морального спрямування в навчальному закладі.

У практичній частині роботи студії  Ігор Григорович ознайомив з формами та методами організації дозвілля учнівської молоді на прикладі роботи християнського табору, провів зі старшокласниками активні рухові вправи.  Людмила Андріївна поділилась досвідом організації зльоту недільних шкіл, який відбувся влітку 2016 року.

На завершення слухачі отримали сертифікати.