КОІПОПК

Сер 24 2015

Print this Запис

27 серпня 2015 року відбулася міжнародна конференція для вчителів англійської мови за підтримки видавництва Кембриджського університету та компанії «Лінгвіст»

111111127 серпня 2015року у м. Києві  було проведено міжнародну конференцію для вчителів англійської мови. Конференцію було організовано видавництвом Кембриджського університету та компанією «Лінгвіст».  Доповідачем конференції був  Герберт Пухта, відомий викладач, міжнародний тренер, вчений та автор наукових праць з питань практичного застосування результатів досліджень у сфері когнітивної психології у процесі вивчення англійської мови як іноземної.

У конференції взяли участь працівники КВНКЗ КОР «Академія неперервної освіти»: Крупа Альона Валеріївна, завідувач, Добиш Юлія Юріївна, методист навчально-методичного кабінету міжнародних зв’язків, та Кушнір Ярослава Анатоліївна, методист навчально-методичного кабінету іноземних мов. Також учасниками міжнародної конференції були 5 вчителів англійської мови Київщини.

З подробицями конференції можна ознайомитися за наступними посиланнями:  http://www.herbertpuchta.com/ та http://linguist.ua/ .

22222222