КОІПОПК

Січ 30 2017

Print this Запис

27 січня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до організації та змісту фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах»

27 січня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до організації та змісту фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах»  (для інструкторів з фізкультури ДНЗ). Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з упровадження здоров’язбережувальних технологій, організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах, забезпечення співпраці дошкільного навчального закладу з батьками.

Слухачі висловили подяку науково-педагогічним працівникам академії за комфортні умови проходження навчання, високий рівень проведення актуальних і змістовних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.

У ході проведення курсів слухачі мали можливість ознайомитися з досвідом організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах м. Білої Церкви, переглянути цікаві форми роботи з дітьми, взяти участь у майстер-класах, поділитися власним досвідом упровадження здоров’язбережувальних технологій.

Педагоги дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Ясочка» Білоцерківської міської ради (завідувач Л.В.Атаманенко) презентували досвід роботи з використання методики М.Єфименка у фізичному вихованні дітей дошкільного віку.

 

Г.Г.Волкова, вихователь-методист закладу, знайомить слухачів з особливостями використання методики М.Єфименка.

 

Інструктор з фізкультури Н.І.Гребеніченко проводить заняття  з дітьми старшого дошкільного віку за методикою М.Єфименка.

На базі дошкільного навчального закладу №7 «Орлятко» Білоцерківської міської ради відбулася презентація парціальної програми «Здоров’ятко» (фітнес для дітей дошкільного віку).

 

Л.В.Собчук, завідувач дошкільного навчального закладу №7 «Орлятко» Білоцерківської міської ради, ознайомила слухачів із організацією та змістом фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі.

 

Соловйова Н.В., інструктор з фізкультури дошкільного навчального закладу, проводить  заняття  з дітьми старшого дошкільного віку «Йога для дітей».

 

Цікавість та захоплення у слухачів викликав майстер-клас «Фітнес-латина», який провела Н.В.Соловйова.

 

Н.О.Бублик, завідувач дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №12 «Джерельце» Білоцерківської міської ради, та В.Г.Бусленко, вихователь-методист закладу, презентували слухачам програму розвитку закладу освіти як Школи сприяння здоров’ю, ознайомили їх із формами та засобами фізичного виховання дітей.