КОІПОПК

Тра 23 2019

Print this Запис

Обласний семінар-практикум з теми «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області»

23 травня 2019 року  відділом міжнародних зв′язків та відділом іноземних мов Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» організовано та проведено обласний семінар-практикум з теми «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області». Цільова аудиторія: вчителі іноземних мов, які координуватимуть роботу літніх мовних таборів у районах та містах.

Захід проведено з метою забезпечення належної організації оздоровчої кампанії та змістового дозвілля учнівської молоді під час літнього відпочинку у 2019 році, надання якісних освітніх послуг  під час проведення занять у літніх мовних таборах,  визначення напрямів та розробки програм, планів проведення  літніх мовних таборів, здійснення методичної  допомоги та  інформаційно-роз′яснювального супроводу щодо застосування ефективних методів проектної діяльності та форм роботи під час проведення літніх мовних таборів.

Із вступним словом до учасників заходу звернулась Ярослава Кушнір, методист відділу міжнародних зв′язків КНЗ КОР «КОІПОПК», яка окреслила мету, представила план проведення семінару, ознайомила учасників із нормативно-правовим забезпеченням організації та проведення літніх мовних таборів у закладах освіти області на національному та регіональному рівні.

Семінар-практикум відбувся за участі Ірини Тихоненко, методиста відділу міжнародних зв′язків КНЗ КОР «КОІПОПК» та тренерів проекту «GoCamps»:

Тетяни Ткач, учителя  англійської та німецької мов Опорного загальноосвітнього навчального закладу Кагарлицької загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №3 Кагарлицької  районної державної адміністрації, тренер проекту «GoCamps»;
Ольги Оникієнко, заступника директора з навчально-виховної роботи Данилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району;
Ольги Савченко, учителя англійської та німецької мов Данилівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району.

У практичній частині заходу проведено воркшоп з теми «Використання проектної методики як засобу ефективного розвитку комунікативної компетенції учнів»; опрацьовано форми та методи роботи у мовному таборі та презентовано навчальні ресурси для проведення занять.

    

За результатами семінару учасники  організовуватимуть круглі столи з метою поширення досвіду та матеріалів тренінгу серед учителів англійської мови, які працюватимуть у літніх мовних таборах. Учасникам заходу було надано консультативну та методичну допомогу щодо організації діяльності літніх мовних таборів.

Кількість учасників  ̶  55 осіб.