КОІПОПК

Гру 28 2017

Print this Запис

28 грудня 2017 відбулося засідання Вченої ради академії

На порядок денний винесено низку питань, пов’язаних із закінченням календарного року, а саме: звіти кафедр про діяльність у 2017 році, затвердження планів на 2018; річний звіт Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти” та план роботи   академії на 2018 рік.

З першого питання доповідали завідувачі кафедр академії: Довгань Андрій Іванович, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін і технологій, кандидат географічних наук, доцент; Ковальова Світлана Василівна, завідувач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент; Лакіза Олексій Миколайович, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти,  кандидат педагогічних наук, доцент.

Доповідачі представили аналіз роботи кафедр у поточному році за різними напрямами: науково-дослідна, навчальна і науково-методична, видавнича діяльність. У ході обговорення доповідей було визначено пріоритетні завдання для кафедр на 2018 рік, які відображені у планах їхньої діяльності на наступний рік.

Із звітом Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти” про діяльність у 2017 році виступив Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник. Ректор також представив на розгляд ради План роботи академії на 2018 рік. Відповідно до ухвали Вченої ради, звіт і план будуть оприлюднені на офіційному порталі академії.

У останньому питанні порядку денного «Про нагородження почесною відзнакою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» “Медаль “М.І. Пирогов — попечитель Київського навчального округу” членами Вченої ради одноголосно підтримано пропозицію ректора про нагородження Андрущенка В.П., доктора філософських наук, професора, дійсного члена НАПН України, ректора  Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, а також, за традицією, переможців ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».