КОІПОПК

Бер 01 2017

Print this Запис

28 лютого 2017 року відбулося заняття обласного майстер-класу Батенко Ірини Михайлівни з теми «Розвивальне читання дітей старшого дошкільного віку за методикою Л.В.Шелестової»

28 лютого 2017 року відбулося заняття майстер-класу Батенко Ірини Михайлівни, завідувача  дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Веснянка»  Матюшівської сільської ради, з теми  «Розвивальне читання дітей старшого дошкільного віку за методикою Л.В.Шелестової»  (на базі  ДНЗ (дитячий садок) «Веснянка» Білоцерківського району).

У роботі майстер-класу взяли участь Бойко Любов Яківна,  методист районного методичного кабінету з питань дошкільної освіти, та 26 педагогів-дошкільників області.

У ході заняття Батенко Ірина Михайлівна ознайомила учасників заходу із особливостями організації навчально-пізнавальної діяльності дітей за авторською методикою Л.В.Шелестової «Розвивальне читання» та презентувала дидактичні ігри за змістом посібника «Вчимося читати» (частина 1).

Педагоги мали можливість переглянути та обговорити заняття за авторською методикою Л.В.Шелестової: «Веселі сніговики», друга молодша група; «На лісовій галявині», середня група; «Зимові розваги», старша група.

Приємна та творча атмосфера дозволила плідно реалізувати поставлену мету і залишила в учасників приємні враження. Педагоги-практики висловили подяку автору майстер-класу та організаторам за актуальний і змістовний захід.