КОІПОПК

Бер 01 2018

Print this Запис

28 лютого 2018 року відбулося друге заняття обласного майстер-класу Мохненко Ольги Володимирівни, учителя правознавства

На базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося друге заняття обласного майстер-класу Ольги Мохненко, вчителя правознавства закладу, з теми «Формування громадянської компетентності учнів у практиці закладів загальної середньої освіти».

Ольга Володимирівна провела інтерактивне заняття «Способи формування громадянської компетентності», в рамках якого презентувала освітні та соціальні проекти, розроблені як педагогами так і учнями закладу й міста. В них чітко простежується громадянська самосвідомість юного покоління та почуття відповідальності за майбутнє власного міста та держави.

Присутнім також презентували систему роботи закладу щодо формування громадянської компетентності у позакласній діяльності. До уваги учасників був представлений реквієм «Герої не вмирають», присвячений полеглим під час подій Євромайдану.

Крім того, учасники майстер-класу ознайомилися з кабінетом патріотичного виховання та Захисту Вітчизни, відкритий у закладі 4 грудня 2015 року. Завдячуючи підтримці міської влади, дирекції закладу освіти та багатьох інших благодійників, у кабінеті діють експозиції, присвячені пам’яті Героям Небесної Сотні та воїнам антитерористичної операції, з якими відвідувачів ознайомили юні екскурсоводи – учні 7 класу.

Закінчився майстер-клас проведенням круглого столу, учасники якого поділилися педагогічним досвідом, обмінялися враженнями від заходів, до яких вони долучилися та висловили побажання щодо наступного заняття.