КОІПОПК

Бер 30 2018

Print this Запис

29 березня відбулося засідання науково-методичної ради академії

29 березня відбулося засідання науково-методичної ради академії. На порядок денний винесено 4 питання:

  1. Про рукописи навчальних видань, адаптовані, інноваційні та авторські навчальні програми, підготовлені педагогічними працівниками Київської області.
  2. Про методичні розробки педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічних звань.
  3. Про матеріали кращих педагогічних практик, представлені на обласну педагогічну виставку «Освіта Київщини».
  4. Про залікові книжки з обліком методичної роботи педагогічних працівників, які атестуються на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії та педагогічному званню.

У першому питанні розглянуто й схвалено низку програм факультативних курсів для старшокласників та рукопис методичного посібника для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Система розвивально-ігрових занять з ейдетики для дітей старшого дошкільного віку». Розгляд відбувався у традиційному для науково-методичної ради форматі – виступ-презентація автора з використанням Skype-зв’язку, заслуховування висновків рецензента щодо авторської методичної розробки, обговорення й голосування членів ради за проект рішення. Отже, рукопис видання рекомендований до друку, програми – до використання в освітньому процесі.

У другому питанні схвалено близько 30 методичних розробок педагогічних працівників, які у поточному навчальному році атестуються на присвоєння педагогічних звань.

Експозиція обласної виставки «Освіта Київщини», відповідно до рішення науково-методичної ради, поповнилася 24 матеріалами кращої педагогічної практики освітян Київщини.

В останньому питанні розглянуто залікові книжки педагогів-методистів. За результатами розгляду атестаційним комісіям рекомендовано підтвердити педагогам відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням.