КОІПОПК

Сер 29 2017

Print this Запис

29 серпня 2017 року відбулася інструктивно-методична нарада «Організаційно-методичне забезпечення викладання  фізичної культури та захисту Вітчизни у 2017/2018 навчальному році»

29 серпня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулася інструктивно-методична нарада «Організаційно-методичне забезпечення викладання  фізичної культури та захисту Вітчизни у 2017/2018 навчальному році» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни.

У роботі наради взяли участь Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри початкової освіти та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент, Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу методики викладання фізичної культури та захисту Вітчизни КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Учасники наради вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Донбасі захисників нашої Вітчизни.

Під час наради розглядалися такі питання:

 • Про методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури та захисту Вітчизни в загальноосвітніх навчальних закладах;
 • Про особливості вивчення фізичної культури у 5-9 класах за новими навчальними програмами;
 • Про курси підвищення кваліфікації  вчителів фізичної культури і захисту Вітчизни та заходи міжкурсового періоду в 2017/2018  н.р.;
 • Про проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура»;
 • Про результати ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу» (2017);
 • Про організацію роботи обласних майстер класів для вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни і педагогічної студії вчителів фізичної культури та початкового навчання.

У ході наради було вироблено рекомендації:

 1. Ознайомити під час засідань районних, міських методичних об’єднань учителів фізичної культури,  захисту Вітчизни із:
  • методичними рекомендаціями МОН України щодо навчання фізичної культури та захисту Вітчизни в загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 н.р. у контексті реалізації Концепції нової української школи;
  • оновленими програмами з фізичної культури 5-9 класів ЗНЗ;
  • нормативно-правовими та методичними матеріалами щодо забезпечення навчально-виховного процесу, розміщеними на освітньому порталі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (Методисти регіональних методичних служб, керівники районних, міських методичних об’єднань вчителі фізичної культури, захисту Вітчизни. До 1 вересня 2017 року).
 2. Забезпечити виконання нормативних документів МОН України щодо збереження здоров’я учнів під час проведення занять із фізичної культури, захисту Вітчизни та позаурочних заходів із фізичного і військово-патріотичного виховання (Методисти регіональних методичних служб, директори загальноосвітніх навчальних закладів, учителі фізичної культури, захисту Вітчизни. Постійно).
 3. Надіслати на електронну адресу viktоr-64@ukr.net план роботи регіональних фахових методичних об’єднань вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни на 2017/2018 навчальний рік (Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури. До 2 жовтня 2017 року).
 4. Створити Інтернет-ресурс районного, міського методичних об’єднань вчителів фізичної культури, захисту  Вітчизни і систематично його наповнювати (Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни. З вересня 2017 року).
 5. Надавати організаційно-методичну допомогу вчителям фізичної культури під час підготовки та участі в І (районному, міському) і ІІ (обласному) турах Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» у номінації «Фізична культура» (Методисти регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури. Вересень-листопад 2017 року).
 6. Підготувати й подати інформацію для формування банку даних кількісного і якісного складу учителів району (міста), які викладають фізичну культуру та захист Вітчизни на електронну адресу viktor-64@ukr.net (Методисти регіональних методичних служб, керівники районних, міських методичних об’єднань вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни. До 9 жовтня 2017 року).