КОІПОПК

Лис 08 2019

Print this Запис

Відбувся обласний майстер-клас з теми «Самопізнання: пошук істиного «Я» для практичних психологів та соціальних педагогів

7 листопада 2019 року на базі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбулося перше заняття обласного майстер-класу  з теми «Самопізнання: пошук істиного «Я» для практичних психологів та соціальних педагогів, коорданатором якого є Шелест Леся Василівна, методист відділу практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

З вітальним словом до присутніх звернулась Олександра Олександрівна Шевченкозавідувач районного методичного кабінету відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.

Янківська Наталія Єгорівна, директор Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, презентувала заклад освіти і побажала всім присутнім плідної праці і творчих успіхів.

Теоретичний блок заняття розпочала Шелест Леся Василівна, методист відділу практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «КОІПОПК».

Актуальність теми майстер-класу розкрила методист з психологічної служби відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Комісаренко Наталя Василівна . Вона зазначила, що  благополучне становлення людської особистості можливе лише у випадку прийняття людиною самої себе, позитивної оцінки своїх здібностей, рис характеру, свого місця серед інших людей. І саме правопівкульне малювання запускає творче мислення, допомагає зрозуміти самого себе. Навколишній світ відкривається в іншому кольорі, стає живим і доступним.

Під час практичного блоку заходу практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу не лише ознайомитися, але й взяти безпосередню участь у розгляді таких питань:

  • Вправа на знайомство «Квітка»;
  • вправа «Дерево й листочки»(очікування);
  • презентація техніки правопівкульне малювання «Поле квітів»;
  • практичне виконання техніки «Поле квітів» та інтерпритація зображення;
  • релаксаційна вправа «Погода», «Пухнастик»;
  • вправа на завершення «Дерево і птахи»;

По завершенню майстер-класу учасники обговорили домашнє завдання та план роботи на наступне заняття, а також висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення заняття керівникам майстер-класу Комісаренко Наталії Василівні та Янківській Наталії Єгорівні.

  

Орієнтовно наступне заняття майстер-класу відбудеться 23 січня 2020 року.