КОІПОПК

Жов 31 2017

Print this Запис

30 жовтня 2017 р. відбулася зустріч з Володимиром Степановичем Перервою

30 жовтня 2017 р. у ЗОШ № 1 м. Миронівки відбулася зустріч вчителів історії, географії та київщинознавства із кандидатом історичних наук, Почесним краєзнавцем України Володимиром Степановичем Перервою, який вже неодноразово звертався до історії Миронівського краю у своїх працях, присвячених історії шкільництва та духовності Київщини.

Нині популярним є створення шкільних музеїв або ж музейних куточків у школах і тому науковець розповів педагогам Миронівського району про різновиди архівних джерел, копії яких котрі можуть стати експонатами такого музею та методику пошуку й інтерпретації джерельної інформації.

Оскільки у самій миронівській ЗОШ № 1 вчителі також збирають матеріали для шкільного музею, то В. С. Перерва подарував директорові навчального закладу копію шкільного документу однієї із перших шкіл м. Миронівки (діяла з 1861 р.), а у відповідь отримав у дарунок копію фото учнів цієї школи.

Крім того, присутнім було презентовано нову роботу автора, яка стосується Миронівського краю – книгу «Карапиші та Олександрівка: з історії Церкви та школи», а також деякі інші дослідження, ще незнайомі або мало знайомі місцевим історикам.

Наприкінці зустрічі вчителі задавали чимало питань й отримали як відповіді, так і книги автора з автографами.