КОІПОПК

Лис 26 2019

Print this Запис

Всеукраїнська школа майстерності «Педагогічний стартап» «Створення інклюзивного освітнього простору:сучасні виклики та системні рішення»

На базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» розпочав свою роботу триденний захід Всеукраїнська школа майстерності «Педагогічний стартап» «Створення інклюзивного освітнього простору:сучасні виклики та системні рішення».

Розпочала роботу заходу Олена Артеменко, начальник відділу організації масових заходів ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти»  Міністерства освіти і науки України.

З вітальним словом до учасників звернулася  директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, яка розповіла  про здобутки Київщини в організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

Науковими досягненнями в інклюзивній освіті поділилася з присутніми заступник директора з наукової роботи Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Алла Колупаєва.

 

Наталія Бендерець, в. о. ректора Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук представила організаційну модель системи підвищення кваліфікації та професійного розвитку педагогічних працівників в умовах упровадження інклюзивної освіти.

Здобутки та перспективи впровадження інклюзивної освіти в м. Біла Церква  висвітлив Юрій Петрик, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

У підсумковій частині першого дня заходу обговорено і визначено ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами в освіти.