КОІПОПК

Бер 06 2018

Print this Запис

6 березня в усіх регіонах Київської області завершився перший очний етап підвищення кваліфікації вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи

06 березня 2018 року в усіх регіонах Київської області завершився перший очний етап підвищення кваліфікації вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи.

Навчання пройшли 1165 осіб.

Відповідно до програми підготовки вчителів, усі учасники першого очного етапу були ознайомлені з вимогами Концепції НУШ, основними засадами Державного стандарту початкової загальної освіти, новою роллю вчителя, способами створення сприятливого психологічного середовища для швидкої та безболісної адаптації майбутніх першокласників.

Вчителі початкових класів активно співпрацюють, дискутують, обмінюються думками та враженнями, пропонують шляхи реалізації вимог Концепції для класів з різною наповнюваністю учнів. Найбільше уваги педагоги хочуть приділяти питанням інтеграції, Модельній навчальній програмі, особливостям реалізації вимог Державного стандарту з практичної точки зору.

Серед побоювань освітян найчастіше виступають питання забезпечення освітнього процесу матеріально-технічною базою, дидактичними засобами навчання відповідно до наказу МОН України №1021 від 13.07.2017, наявність підручників та посібників у закладах освіти до 01.09.2018 року.