КОІПОПК

Кві 07 2017

Print this Запис

6 квітня 2017 року проведено заключний майстер-клас з тактики і методики навчання гри у корфбол

6 квітня 2017 року на базі Пилипчанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської районної державної адміністрації було проведено заключний майстер-клас Лакізи Олексія Миколайовича, доцента кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», та Строкіна Юрія Борисовича, учителя фізичної культури Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», з теми «Основні елементи техніки гри в корфбол і використання їх у процесі викладання фізичної культури в школі» для вчителів фізичної культури.

Майстер-клас проводився на замовлення учителів фізичної культури області. Усього у трьох заходах постійно брали участь 24 особи. На ознайомчі заняття з новою спортивною грою –  корфбол були запрошені 82 учителя фізичної культури, які протягом навчального року навчалися на курсах підвищення кваліфікації. На одному з майстер-класів взяв участь начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України  Ільченко Анатолій Іванович.

На останньому занятті учитель фізичної культури Строкін Ю.Б запропонував слухачам опанувати на практиці комплекс підвідних, спеціальних і змагальних вправ та естафет для вивчення технічних прийомів гендерної гри у корфбол. Доцент Лакіза О.М. ознайомив присутніх із популярними тактичними прийомами гри в нападі та захисті.

Наприкінці майстер-класу між слухачами була проведена товариська зустріч. В процесі гри були проаналізовані окремі ігрові спірні моменти в суддівстві змагань.

Протягом усього курсу учителі фізичної культури Київської області змогли втілити на практиці історичні та теоретичні знання з техніки, тактики і методики навчання гри у корфбол. Усі учасники обласного заходу отримали сертифікати КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  про навчання за програмою майстер-класу. Слухачі висловили думку про необхідність впровадження корфболу в навчально-виховний процес  у загальноосвітніх навчальних закладах Київщини та проведення змагань з корфболу в Київської області та Україні.

Педагоги області висловили щиру подяку за високий рівень організації та належну якість проведення майстер-класу КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.