КОІПОПК

Лис 09 2015

Print this Запис

7-8 листопада 2015 року у новому тест-центрі на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулося тестування для старшокласників за програмою FLEX

7-8 листопада 2015 року у новому тест-центрі на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбулося тестування для старшокласників за програмою Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.

У І турі конкурсу, який відбувався 7 листопада 2015 року, взяло участь 167 учнів 8-10 класів.  Перший тур складався із невеликого письмового тесту з англійської мови тривалістю в 15 хвилин. Результати І туру стали відомі в день проведення.

До ІІ туру, який відбувався 8 листопада 2015 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  пройшло 68 учасників; на базі тест-центру у м. Києві пройшло 108 учасників з Київської області. Загальна кількість учнів ЗНЗ Київщини, які потрапили до ІІ туру – 176, з них: Баришівський – 2,  Білоцерківський – 10, Богуславський – 2, Бориспільський – 8, Бородянський – 2, Броварський – 8, Васильківський – 1, Вишгородський – 4, Володарський – 1, Іванківський – 2, Кагарлицький – 1, Києво-Святошинський – 8, Миронівський – 2, Обухівський – 4, Ставищенський – 3, Таращанський – 3, Тетіївський – 3, Фастівський – 1; міст: Біла Церква – 35, Бориспіль – 8, Бровари – 30, Буча – 9, Васильків – 2, Ірпінь – 8, Обухів – 11, Переяслав-Хмельницький – 3,  Фастів – 11.

Учасники другого туру писали три невеликих твори (есе) на задані теми. Всі матеріали другого туру будуть надіслані до Вашингтону (США) для оцінювання незалежною експертною комісією.

У м. Біла Церква тестування проводили офіційні представники Американських Рад в Україні: Бред Міллер, директор програми FLEX в Україні, та Марія Сорокіна, асистент програми FLEX.

Процес тестування за програмою FLEX також буде висвітлено у засобах масової інформації м. Білої Церкви.

Третій тур відбуватиметься через 3-6 тижнів після другого туру. Співробітники організації American Councils знову приїдуть до центру тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано незалежною експертною комісією Вашингтону. Третій тур включає зустріч з учасниками та їх батьками. На цій зустрічі кожен учасник отримає анкету, на заповнення якої надається два тижні. Після цього анкета має бути повернена до офісу American Councils у м.Києві. Після зустрічі всі учасники третього туру писатимуть два невеликих твори англійською мовою та складатимуть стандартизований тест з англійської мови. Цей тест складається з аудіювання та письмової частини. Крім того, під час третього туру з кожним учасником проводитиметься індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами, а також учасники братимуть участь у роботі груп, що складаються з 5-8 учнів.

Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру знову відсилаються до Вашингтону (США) для розгляду незалежною експертною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад у Вашингтоні надає інформацію офіційним листом стосовно статусу учасника (фіналіст/альтернативний кандидат/не пройшов) через офіс Американських Рад в м. Києві. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні 2016 року. Наразі точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів невідома. Після оголошення результатів учасники програми займатимуться підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня фіналісти обов'язково проходять програму передвиїзної орієнтації у м. Києві. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2016 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2017 року.

Повну інформацію про програму FLEX та перебіг тестування, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Контактна інформація  –  Американські Ради з міжнародної освіти, телефон: (044) 289-39-52; e-mail: flex@americancouncils.org.ua

Фотосвітлини

І тур

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ІІ тур

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA