КОІПОПК

Вер 08 2016

Print this Запис

8 вересня 2016 року відбувся науково-практичний семінар «Особливості викладання англійської мови у 2016/17 навчальному році з урахуванням оновлення змісту освіти»

8 вересня 2016 року у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся науково-практичний семінар  «Особливості викладання англійської мови у 2016/17 навчальному році з урахуванням оновлення змісту освіти» для вчителів іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Осадчий І.Г., ректор академії, доктор педагогічних наук. Бендерець Н.М., перший проректор, кандидат педагогічних наук, окреслила мету та завдання семінару, розповівши про важливість компетентнісно-орієнтованого змісту навчання іноземних мов на різних ступенях їх вивчення.

Редько В.Г., завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН, старший науковий співробітник, кандидат педагогічних наук, детально розглянув питання, що стосуються основних тенденцій розвитку шкільної іншомовної  освіти в Україні з урахуванням оновленого змісту освіти: стан, перспективи, виклики. Валерій Григорович наголосив на важливості організації навчального процесу у такий спосіб, що сприяв би комплексному формуванню в учнів умінь і навичок усного (говоріння, аудіювання) і писемного (читання, письмо) спілкування. Навчання всіх видів іншомовної мовленнєвої діяльності має здійснюватися паралельно і взаємопов’язано.

Добиш Ю.Ю., методист відділу міжнародних освітніх програм розповіла про естонсько-український проект «Міксіке в Україні», освітнє онлайн середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту.

У ході практичної частини семінару, що була проведена Оленою Міходуй, старшим тренером міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон», вчителі виконували інтерактивні завдання та аналізували уроки англійської мови відповідно до концептуальних засад комунікативно-діяльнісного, особистісно-орієнтованого та культурологічного підходів.

Із заключним словом та підбиттям підсумків семінару  до учасників звернулись  Крупа А.В, завідувач відділу міжнародних освітніх програм та Кушнір Я.А., методист відділу міжнародних освітніх програм;.

У заході взяли участь 65 осіб. Учасники семінару отримали сертифікати та навчально-методичні матеріали від видавництва «Пірсон».