КОІПОПК

Вер 13 2016

Print this Запис

9-10 вересня 2016 року співробітники кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Андрій Довгань та Олена Часнікова у м. Львові презентували освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні: досвід та перспективи»

9-10 вересня 2016 року у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи», за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, відбулася презентація «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні: досвід та перспективи» в рамках проведення 23 Форуму видавців у Львові.

Презентація була присвячена курсу «Фінансова грамотність» для учнів 2-10 класів, а також результатам моніторингу рівня знань учнів та психологічної готовності вчителів до викладання цього курсу в загальноосвітніх навчальних закладах.

Співробітники кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій Андрій Довгань та Олена Часнікова, як співавтори навчальних матеріалів, представили навчально-методичне забезпечення курсів «Родинні фінанси» для учнів 5 класів, «Фінансово-грамотний споживач» для учнів 6 класів, «Фінансова культура» для учнів 7 класів, «Прикладні фінанси» для учнів 8 класів та «Економіка і фінанси» для учнів 9 класів, спецкурси з підвищення кваліфікації вчителів основної школи та інтерактивний курс для батьків.

Також ними був проведений майстер-клас для вчителів з методики викладання фінансової грамотності в основній школі «Формування життєво необхідних компетентностей учнів засобами шкільного курсу «Фінансова грамотність» та відкрите заняття для учнів основної школи «Вивчаємо фінанси граючись»

Навчальний курс «Фінансова грамотність» дедалі більше набирає популярності в Україні. Сьогодні його вивчають майже 20 тисяч учнів із 750 шкіл у всіх областях України. Підготовлено понад 100 тренерів і 500 учителів.