КОІПОПК

Лют 10 2016

Print this Запис

9 лютого 2016 року відбувся семінар-практикум «Особливості планування уроку англійської мови»

09 лютого 2016 року відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» організував та провів семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Особливості планування уроку англійської мови».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСемінар відкрила Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм, яка ознайомила учасників семінару із особливостями проведення державної підсумкової атестації з англійської мови у 2016 році.

У ході семінару  були розглянуті  питання, що найчастіше виникають у вчителів у процесі  планування уроків англійської мови, а саме:

 

– використання автентичних матеріалів у процесі планування уроку англійської мови з метою забезпечення формування комунікативних навичок;
– типологія уроків англійської мови відповідно до комунікативного підходу викладання іноземної мови;
– планування ефективного уроку англійської мови з розвитку мовленнєвих вмінь та визначення мети кожного етапу уроку;

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСемінар-практикум проходив у творчій атмосфері. У заході взяли участь 76 вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. Семінар проходив за участю Олени Міходуй, старшого тренера міжнародного освітньо-методичного центру «Пірсон», сертифікованого екзаменатора. Учасники семінару отримали призи від видавництва «Пірсон» та сертифікати.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA