КОІПОПК

Лют 26 2018

Print this Запис

На базі Богуславської СЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося друге засідання майстер-класу Коренюк Світлани Анатоліївни, вчителя початкових класів

20 лютого 2018 року на базі Богуславської СЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося друге засідання майстер-класу Коренюк Світлани Анатоліївни, вчителя початкових класів. На засіданні були присутні 50 слухачів з усіх куточків Київщини.  Засідання відкрила з вітальним словом Івченко К.А., директор школи. Слухачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної сотні. Керівник майстер-класу Коренюк С.А. відзначила, що зустріч напередодні Міжнародного дня рідної мови не випадкова, оскільки під час зустрічі розглядали питання формування мовної компетентності та креативного мислення на уроках рідної мови.

Формування мовної компетентності та креативного мислення на уроках української мови у початковій школі взаємопов’язані. Питання формування комунікативної компетентності, мовленнєвої культури є чи не найголовнішою проблемою сучасної школи. Розвивати мовлення учнів –означає допомогти дітям передати емоції, висловити свої думки, почуття, переживання через слово, вчити точно, образно, грамотно формулювати їх в усній і письмовій формі. Коренюк С.А. запропонувала широкий вибір мультимедійних тренажерів та вправ, які урізноманітнять форми роботи на уроці, зроблять навчання цікавішим та сучаснішим.

Психолог школи Ведмеденко Т.А., провела тренінг на визначення провідної сенсорної системи та надала корисні поради щодо усвідомлення інформації учнями з різними системами сприйняття.

Зустріч завершили учні 2-Б класу, вихованці Коренюк С.А. святом «Мово моя, калинова». Наприкінці заняття було прийнято ряд рішень:

  1. Провести «Ярмарок ідей» – обмін досвідом (ІІІ засідання).
  2. Узагальнити матеріали виступів та розробки уроків, занять у методичному збірнику.
  3. Використовувати інноваційні форми та методи роботи з учнями, спрямовані на формування ключових компетентностей та креативного мислення.