КОІПОПК

Гру 14 2017

Print this Запис

Безкоштовний он-лайн курс «Критичне мислення для освітян»

Міністерство освіти і науки України інформує, що на освітянській платформі «Prometheus» розміщено безкоштовний он-лайн курс  «Критичне мислення для освітян», розроблений за підтримки посольства Чеської Республіки.

Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. За останні роки критичне мислення піднялося в рейтингу необхідних навичок для ХХІ століття  навичок з 4 місця (навички для 2015 року) до 2 місця (навички, які будуть важливими в 2020 році). Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першочергову  роль.

Запропонований курс дозволить учителям України  опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити їхню особистісну ефективність та успішність  наих учнів.  Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку педагогів і сприятиме успішності викладацької діяльності. Відеолекції, завдання та форум курсу будуть доступні постійно.

Покращимо навчання наших учнів разом!