КОІПОПК

Лют 13 2020

Print this Запис

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» запрошує учителів фізичної культури до участі в проєкті «Посилка Успіху»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» (далі – Фонд) – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003 року заснували брати Клички. За ці роки Фонд реалізував низку соціальних проєктів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Фонду – створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

З метою поглиблення професійних знань, вивчення ефективних методів викладання та здобуття необхідних навичок за для заохочення дітей до активного та здорового способу життя, а також залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом як в школах, так і поза їхніми межами, Фонд реалізує проєкт «Посилка Успіху».

До участі у проєкті запрошуються вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти, які бажають отримати цінні знання, поділитись власним досвідом роботи.

Реєстрація до 16 лютого 2020 року за посиланням http://my.klitschkofoundation.org/.

З детальною інформацією про проєкт можна ознайомитися на сайті:

https://www.klitschkofoundation.org/projects/sport/posilka-uspikhu/