КОІПОПК

Січ 30 2019

Print this Запис

Cемінар-практикум для вчителів англійської мови «Компетентнісний підхід до навчання читання на заняттях англійської мови у початковій школі»

30 січня 2019 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся семінар-практикум  для вчителів англійської мови та студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» з теми «Компетентнісний підхід до навчання читання на заняттях англійської мови у початковій школі». Семінар проведено за партнерської підтримки видавництва «Макміллан».

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась Наталія Скрипчук, завідувач відділу іноземних мов інституту,  та ознайомила вчителів з метою та завданнями семінару.

Програма семінару передбачала опрацювання таких питань:

  • Компетентнісний підхід до навчання англійської мови у початковій школі в контексті реалізації Нової української школи.
  • Особливості навчання читання на заняттях англійської мови у початковій школі.

Практична частина семінару була проведена за участі Інни Нестоїтер, методиста-консультанта видавництва «Макміллан». Учасники заходу отримали роздаткові матеріали видавництва.

У семінарі взяли участь 65 осіб.