КОІПОПК

Вер 06 2019

Print this Запис

Cемінар-практикум для вчителів англійської мови «Реалізація компетентнісного підходу на заняттях англійської мови в основній школі»

5 вересня 2019 року на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови «Реалізація компетентнісного підходу на заняттях англійської мови в основній школі». Семінар проведено спільно з компанією Dinternal Education, ексклюзивним представником Британського видавництва Pearson в Україні.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась Наталія Скрипчук, завідувач відділу іноземних мов КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», та ознайомила вчителів з метою та завданнями семінару.

Програма семінару передбачала опрацювання таких питань:

  • Пріоритетні методи розвитку комунікативних умінь учнів через усні продуктивні види діяльності, гру та інтеракцію.
  • Ефективне використання аудіоматеріалу для інтенсифікації процесу вивчення та запам’ятовування лексики.
  • Програма культурного обміну між Україною та США для учнів 8-10-х класів «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX).

Практична частина семінару була проведена за участі Людмили Сидорчук, методиста Міжнародного освітньо-методичного центру «Dinternal Education». З інформацією про «Програму обміну майбутніх лідерів» (FLEX) учасників семінару ознайомила Ірина Тихоненко, методист відділу міжнародних зв’язків.

Під час заходу учителі ознайомились із виставкою навчальної літератури видавництва Pearson.

Учасники семінару отримали сертифікати про успішну участь у семінарі. У заході взяли участь 67 осіб.