КОІПОПК

Січ 10 2019

Print this Запис

Cемінар-практикум «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості документування управлінської діяльності керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти в умовах реформування»

08 січня 2019 року відділом управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно з відділом освіти Білоцерківської районної державної адміністрації проведено семінар-практикум для керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Білоцерківського району з теми: «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості документування управлінської діяльності керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти в умовах реформування» на базі опорного навчального закладу Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради.

У програмі заходу:

  1. Інформаційний модуль – новації законодавства у сфері освіти (Юрченко Інна, методист відділу управління закладами освіти КНЗ КОР КОІПОПК).
  2. Практичний модуль – особливості документування управлінської діяльності керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти в умовах реформування за локаціями для директорів ЗЗСО (Юрченко Інна, методист відділу управління закладами освіти КНЗ КОР КОІПОПК) та директорів ЗДО (Сушко Сергій, завідувач відділу управління закладами освіти КНЗ КОР КОІПОПК).