КОІПОПК

Вер 06 2018

Print this Запис

Cемінар-практикум «Особливості реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти в процесі навчання англійської мови»

З метою інформування про стратегічні напрями розвитку сучасної мовної освіти, зміст навчання іноземних мов у початковій школі в контексті реалізації Нової української школи та удосконалення фахового рівня вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти  6 вересня 2018 року для вчителі англійської мови базових навчальних закладів-учасників експерименту регіонального рівня з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації  нового Державного  стандарту початкової загальної середньої освіти» відбувся семінар-практикум  «Особливості реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти в процесі навчання англійської мови». Семінар проведено на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно з компанією «Dinternal-Books («Британські  книги»)», ексклюзивним представником видавництва «Pearson» в Україні. У роботі семінару взяли участь також керівники методичних об′єднань вчителів іноземних мов та вчителі англійської мови області.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась Бендерець Наталія Миколаївна, в.о. ректора КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», кандидат педагогічних наук. Скрипчук Наталія Володимирівна, завідувач відділу іноземних мов інституту,  ознайомила вчителів з метою та завданнями семінару.

Програма семінару передбачала опрацювання таких питань:

  • Мовна реформа в Україні: нові стандарти, ключові принципи, зміст і результати навчання англійської мови у початковій школі в процесі реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти.
  • Засоби досягнення очікуваних результатів із урахуванням компетентнісного підходу до навчання англійської мови у початкових класах.
  • Компетентнісний підхід до навчання англійської мови у початковій школі в контексті реалізації Нової української школи.

Практична частина семінару була проведена за участі Олени Міходуй, старшого методиста Міжнародного освітньо-методичного центру «Dinternal Education» та Ольги Оникієнко, заступника директора з навчально-виховної роботи Данилівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району.

Під час заходу учителі ознайомились із виставкою навчальної літератури видавництва «PEARSON».

Учасники семінару отримали сертифікати про успішну участь у семінарі. У семінарі взяли участь 96 осіб.