КОІПОПК

Бер 03 2020

Print this Запис

Одинадцата міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

 

12-14 березня 2020 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудуться Одинадцата міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та  виставка освіти за кордоном «World Edu».

У виставці прийматимуть участь представники із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови.

Роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, зокрема, відбудуться конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, панельні дискусії, воркшопи тощо.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у подальшому успішному реформуванню системи освіти, нових досягненнях для виведення національної освіти в європейське освітнє і наукове співтовариство, нових звершеннях у фаховій діяльності, а також старшокласників, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі закладу освіти та отриманні інформації щодо вступної кампанії та інших особливостей здобуття освіти.

З програмою роботи можна ознайомитись на офіційному сайті виставки за посиланням: http://vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program.

Час роботи виставок: 12-13 березня – 10:00-18:00, 14 березня – 10:00-14:00.

Виставки відбудуться за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (ст. метро «Арсенальна»).