КОІПОПК

Чер 06 2019

Print this Запис

Для педагогічних працівників Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну проведено 6-ти годинний сертифікаційний навчальний тренінг «Розвиток громадянської компетентності в освітньому процесі»

5 червня 2019 року для педагогічних працівників Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну проведено 6-ти годинний сертифікаційний навчальний тренінг «Розвиток громадянської компетентності в освітньому процесі».

У процесі роботи Ольга Боярчук і  Людмила Микитюк, старші викладачі кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «КОІПОПК» акцентували увагу на компетентнісному підході у процесі підготовки та проведення занять для студентства.

Під час тренінгу учасники:

  • опрацьовували основні поняття з освіти для демократичного громадянства і прав людини;
  • ознайомлювалися з Рамкою та моделлю компетентностей для культури демократії;
  • обговорювали та розробляли можливі кроки формування цінностей, ставлень, навичок, знань у професійній діяльності педагогів для розвитку культури демократії;
  • аналізували показники (дескриптори) сформованості громадянської компетентності.

Педагоги відзначили актуальність пропонованої теми та виявили бажання поглибити свої знання з питань формування громадянської компетентності.

Для розроблення та проведення тренінгу використано інформаційні матеріали Всеукраїнської програми «Демократична школа» й посібники, що перекладені швейцарсько-українським проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні DOCCU».