КОІПОПК

Лют 21 2017

Print this Запис

Для вчителів фізичної культури Київщини проведено майстер-клас із методики навчання гри в корфбол

16 лютого 2017 року на базах КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено майстер-клас Лакізи Олексія Миколайовича, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», та Строкіна Юрія Борисовича, учителя фізичної культури Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу» Білоцерківської районної державної адміністрації, з теми «Основні елементи техніки гри в корфбол і використання їх у процесі викладання фізичної культури в школі» для вчителів фізкультури.

Заняття проводилися на замовлення учителів фізичної культури області та за участю слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації  вчителів фізичної культури. Усього у заході взяли участь 63 особи.

Сприяли проведенню майстер-класу відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації (начальник – Кравченко Оксана Павлівна) та управління освіти і науки Білоцерківської міської (начальник – Петрик Юрій Федорович).

На заході був присутній Ільченко Анатолій Іванович, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

Лакіза О.М. ознайомив присутніх із історією виникнення гри у світі й запровадження в Україні та на Київщині, з конструктивними особливостями створення спеціального інвентарю та основами методики і правилами спортивної гри корфбол.

Учитель фізичної культури Строкін Ю.Б. з учнями Пилипчанської школи І-ІІІ ступенів продемонстрували учасникам майстер-класу базову методику навчання корфболу. Учителям Київщини було запропоновано ефективні вправи та цікаві естафети для вивчення та доведено особливості проведення змагань із цієї гри.

Наприкінці майстер-класу педагоги поспілкувалися з Ільченком А.І. Анатолій Іванович дав відповіді на актуальні питання, які цікавили вчителів, і побажав, щоб корфбол зайняв гідне місце у спортивному житті Київщини.

Педагоги області висловили щиру подяку КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації й управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради за високий рівень організації та належну якість проведення майстер-класу.