КОІПОПК

Тра 17 2019

Print this Запис

До Дня науки

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Свято встановлено на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. День науки відзначають співробітники 167 наукових установ, які входять до складу Національної академії наук України. Науковий потенціал України вважається одним з найкращим в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки.

До Дня науки працівниками бібліотеки інституту підготовлено книжкову виставку «Освіта і наука – важливі чинники розвитку України». На виставці представлено наукові видання установ Національної академії педагогічних наук України, зокрема: Інституту педагогіки, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту обдарованої дитини, Інституту проблем виховання, Інституту спеціальної педагогіки, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Інституту вищої освіти, Інституту соціальної та політичної психології, Інституту психології імені Г.С.Костюка, Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» та інших.

Національна академія педагогічних наук України здійснює теоретичне і методичне забезпечення розвитку національної системи освіти та всебічне наукове її супроводження. Книги, що представлені на виставці, висвітлюють сучасний стан і перспективи розвитку науки та освіти в Україні.

Книжкова виставка допоможе користувачам бібліотеки ефективно використовувати результати наукової діяльності, впроваджувати новітні технології у освітньому процесі та спонукати до нових наукових досліджень.