КОІПОПК

Тра 30 2016

Print this Запис

Працівники КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відвідали літні мовні табори міста Обухів та Обухівського району

30 травня 2016 року працівники Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти», методисти відділу міжнародних освітніх програм, Кушнір Ярослава Анатоліївна та Добиш Юлія Юріївна,  надали методичну допомогу координаторам пришкільних літніх мовних таборів, що функціонують в загальноосвітніх навчальних закладів міста Обухова та Обухівського району.

Методисти відвідали мовні табори:

1) табір “Rainbow”, який відкрився у навчально – виховному комплексі «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» (учитель Петленко Юлія Володимирівна). Кількість учнів – 30 . Табір працює в першу зміну з 30 травня 2016 року по 13 червня 2016 року.

Петленко Ю.В.  розпочала заняття з енергійної вправи Go bananas, в якості зарядки, а також застосувала комунікативну вправу Іcebreaker “Snowball”, за допомогою якої діти більше дізналися один про одного. Учитель провела естафету-вікторину, у процесі проведення якої були використані такі вправи-енерджайзери, як “Find someone who…”, “Baby shark”, “People to people”. Завершальним етапом заняття  ̶  стало творче завдання, над яким учні працювали самостійно, створюючи малюнок з власного відбитку долоні.

2) Табір «English is Fun» на базі Української загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району. Кількість учнів – 50. Табір працює в першу зміну з 30 травня 2016 року по 12 червня 2016 року. Координатор мовного табору  ̶  Левадна Юлія Сергіївна. Для занять вчитель підібрала завдання розважального та розвиваючого характеру: ігри, пісні, презентації, екскурсії, проекти, інтерв’ю, перегляд навчальних відео тощо. Такі форми роботи викликають у дітей цікавість і бажання поглибити свої знання, щоб вільно спілкуватися іноземними мовами.

Ініціативна група вчителів англійської мови розробила тематику цікавих занять, екскурсій, подорожей та проектів. В обох мовних таборах діти мають 3 години спілкування з учителями іноземної мови. Під час перебування у мовному таборі практикуються колективні форми роботи, що поєднуються в ігровій та творчій діяльності школярів. Це допомагає учасникам подолати психологічний та мовний бар’єри під час спілкування іноземною мовою.

Працівники КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» долучилися до роботи мовного табору та разом з учнями вони практикували комунікативні завдання, ігрову та проектну діяльність. Відзначимо, що в процесі роботи, діти показали сформовані комунікативні та мовні навички.