КОІПОПК

Чер 02 2016

Print this Запис

Гостинно відчиняв свої двері Бучанський мовний табір “HOLIDAYS”

Літній  мовний  табір в м. Буча відвідали працівники Комунального вищого навчального закладу  Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»  проректор Бендерець Наталія Миколаївна, методисти відділу міжнародних освітніх програм Кушнір Ярослава Анатоліївна та Добиш Юлія Юріївна. Вони надавали методичну допомогу учителям та волонтерам  мовного  табору “HOLIDAYS”, що розпочав свою роботу 30 травня на базі  Бучанської  спеціалізованої школи  №5.

У таборі функціонувало  7 загонів, в яких перебувало 120 учнів. Ними опікувались 17 вчителів, 6 волонтерів-учнів, з 1 червня   працював волонтер Корпусу Миру Янг Зоуа, 16 червня  в гості завітав Томас Беренс з Гете-Інституту.

За перші дні роботи табору діти познайомилися один з одним, зі всіма потоваришували, адже  дехто з учнів відвідував мовний табір минулого року, а дехто прийшов до мовного табору вперше, а також  підготувалися до церемонії відкриття табору: обрали назву загону, девіз та логотип, спосіб його представлення. Зараз у таборі працюють загони: ‘Amazing Kittens’, ‘Bright Colours’, ‘Chocolate Owls’, ‘Summer Stars’, ‘Wunderkinder’, ‘Summer Dreamers’ та ‘Smile a lot!’.