КОІПОПК

Лют 23 2018

Print this Запис

Хотівський НВК – осередок формування громадянської зрілості та особистої відповідальності

Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної  адміністрації – опорний заклад швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», в якому втілюються ідеї громадянської освіти, створення демократичного середовища та розвитку місцевої громади. Школа покликана стати для учня та вчителя місцем духовного збагачення кожного з учасників освітнього процесу, де формується громадянська зрілість, особиста відповідальність за свій внесок у розвиток громади. Учнів, педагогів, представників громади села Хотів об’єднала спільна справа, яка потребувала негайного вирішення. У медичному закладі с. Хотів було 14 ліжок з матрацами, що не підлягали ремонту і були вкрай незручними для пацієнтів 8 навколишніх сіл, особливо для осіб з фізичними вадами та літнього віку.

Колектив Хотівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» ініціював проведення благодійного концерту силами учнів, батьків та вчителів для збору коштів для придбання ліжок. Цей концерт був проведений  в приміщені музею Івана Гончара за активного сприяння IWCK Міжнародного жіночого клубу  міста Києва. Колектив Хотівської АЗПСМ та Жіноча громада с.Хотів готували солодощі  та сувеніри для благодійного розпродажу. Завдяки вдало організованій рекламній компанії в результаті проведення заходу було зібрано кошти в сумі 32 500,00 грн та закуплено медичні ліжка.

Завдячуючи участі у проекті, Хотівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» організовує освітній процес у руслі, що готує до життя у демократичній, європейсько зорієнтованій державі та формує компетентності XXI століття.


Благодійний концерт  на потреби госпіталю